50 jaar VSSM

voor verbinding en acceptatie

Van het Bestuur

Nieuwsflits d.d. 25 februari 2022

Beste leden van en geïnteresseerden in de VSSM,

Zoals je ongetwijfeld weet zijn de corona maatregelen in enkele stappen dusdanig afgebouwd worden dat wij onze activiteiten weer kunnen opstarten!
Eindelijk wordt het weer mogelijk elkaar te ontmoeten en heerlijk te spelen, binden enz.

Helaas zijn door de pandemie enkele locaties die wij huurden gesloten. Het blijft dus belangrijk om deze website in de gaten te houden. Elke aanpassing van locaties of andere activiteiten die wij willen
gaan ontwikkelen worden via de website aangegeven en waar mogelijk via de nieuwsbrief verspreid. Je kunt je voor deze gratis nieuwsbrief aanmelden via de website (onderaan de eerste pagina).
De groepen hebben zelf ook vaak een eigen pagina op Fetlife maar er zijn ook oude pagina’s die wij niet makkelijk kunnen verwijderen dus onze verenigingswebsite is en blijft de basis.
Er gaan ook voorlichtingen komen over specifieke BDSM vormen, waar je naast voorlichting ook een demonstratie ziet en zelf kunt oefenen. Hou ook hiervoor onze website in de gaten.

Hieronder tref je de locaties die weer gaan starten. Voor de data, tijdstippen en adressen zie onder de button “Let’s Party” waar elke groep een eigen pagina heeft.
Wij werken hard aan het zoeken naar nieuwe mogelijkheden maar eenvoudig is dit niet.

Op dit moment heeft de VSSM locaties in:

Voor de mannengroep wordt naar een locatie gezocht!

Namens het bestuur,

Ruud

voorzitter

 

Corona Update - 1 februari 2021

Van het Bestuur

Huidige Corona informatie en de VSSM
Geschreven: 1 februari 2022

Beste leden van en geïnteresseerden in de VSSM,

Helaas geeft de pandemie, zoals tijdens de laatste persconferentie bleek, nog veel onzekerheden. De spelregels die nu gelden bepalen dat alle horeca en zalenverhuur om 22.00 uur moeten sluiten. Verder moet de 1.5meter gehandhaafd worden en is het dragen van een mondkapje verplicht als men loopt. Bij alle horeca en evenementen is ook een vaste zitplaats verplicht. Zoals eerder gesteld volgen wij het overheidsbeleid.

Voor ons als VSSM geeft dit nog weinig mogelijkheden maar wie weet wat kan ontstaan. Zoals eerder gecommuniceerd hebben wij, naast de spelregels van de overheid, ook rekening te houden met het beleid van de eigenaren / beheerders van de accommodaties die wij huren. Dit kan betekenen dat een eigenaar/uitbater een eigen, wat strenger beleid, kan hanteren. Hier hebben wij uiteraard respect voor.

Het gevoel van veiligheid van onze vrijwilligers is ook een belangrijk punt dat wij meenemen. Als er  vrijwilligers zijn die vanwege persoonlijke overwegingen besluiten hun taak nog even niet op te pakken, respecteren wij dat. Wij zullen dan proberen vervanging in te zetten maar deze mogelijkheden zijn zeer beperkt.

Kortom, wanneer welke groep draait is nu niet te zeggen alhoewel wij hopen dat er snel meer mogelijkheden gaan komen! Dit betekent dat het belangrijk is dat je de VSSM website www.vssm.nl en Fetlife in de gaten houdt, want daar vind je de meest actuele informatie. Bij twijfel kun je ook altijd een e-mailtje sturen naar het secretariaat Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Wij hopen dat wij weer snel van start kunnen gaan maar…………….. wij moeten het overheidsbeleid volgen wat betekent dat wij geen eigen koers kunnen kiezen. Zo liggen de feiten. Wij hopen met jullie dat het snel weer een normale wereld wordt zodat wij elkaar weer in openheid en vrijheid kunnen ontmoeten.

Namens het bestuur,

Ruud

voorzitter

Corona Update - 26 november 2021

Van het Bestuur

Huidige Corona informatie en de VSSM
Geschreven: 26 november 2021

Beste leden van en geïnteresseerden in de VSSM,
 

Helaas geeft de pandemie, zoals tijdens de persconferentie van 26 november werd aangegeven,  weer veel onzekerheden.  De spelregels die nu gelden bepalen dat alle horeca en zalenverhuur om 17.00 uur moeten sluiten. Verder moet de 1.5meter gehandhaafd worden en is een mondkapje verplicht als men loopt. Bij alle horeca en evenementen is ook een vaste zitplaats verplicht. Voor ons als VSSM betekent dit in praktijk dat wij onze activiteiten weer moeten opschorten.

Zoals eerder gesteld volgen wij het overheidsbeleid.   Op 14 december of misschien eerder vindt er weer een persconferentie plaats. Hopelijk geeft dat ruimte om wat te gaan doen maar wij hebben rekening te houden met diverse factoren.

Zo hebben wij ook rekening te houden met het beleid van de eigenaren / beheerders van de accommodaties die wij huren. Er hebben ons al signalen bereikt dat er eigenaren zijn die misschien, als ze weer open kunnen gaan, voor hun eigen veiligheid en dat van het personeel kiezen voor de zgn. 2G maatregel, dus gevaccineerd of genezen.  Elke eigenaar/uitbater is binnen de overheidsregels vrij om een eigen, strenger beleid te hanteren. Hier hebben wij uiteraard respect voor.

Het gevoel van veiligheid van onze vrijwilligers is ook een belangrijk punt dat wij meenemen. Onze vrijwilligers zijn ook mensen van wie de gezondheid kwetsbaar kan zijn, of die van een naaste.  Als er, wanneer de maatregelen verruimd zouden worden, vrijwilligers zijn die vanwege persoonlijke overwegingen besluiten hun taak nog even niet op te pakken, respecteren wij dat. Wij zullen dan proberen vervanging in te zetten, maar deze mogelijkheden hiervoor zijn zeer beperkt. Kortom, wanneer welke groep draait is nu niet te zeggen. 

Dit betekent dat het belangrijk is dat je de VSSM website www.vssm.nl en Fetlife in de gaten houdt, want daar vind je de meest actuele informatie. Bij twijfel kun je ook altijd een e-mailtje sturen naar het secretariaat Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Het is jammer dat het al zo lang zo gaat, maar gezondheid is een groot goed. Als vereniging hebben wij niet te maken met gevoelens van wel of niet waar, maar met de spelregels die de overheid op enig moment hanteert.

Wij hopen dat wij weer snel van start kunnen gaan maar…………….. onzekerheid in de politiek en in het beleid zijn zaken waarin wij geen eigen koers kunnen kiezen. Zo liggen de feiten. Wij hopen dat iedereen daarvoor begrip kan opbrengen maar gaan daar wel van uit.

Ondanks alles wensen wij iedereen straks een goede decembermaand.

Hou de mensen om je heen vast, dat is meer nodig dan de afgelopen jaren het geval was.

Namens het bestuur,

Ruud

voorzitter

Corona update - 12 november 2021

Van het Bestuur

Huidige Corona informatie en de VSSM
Geschreven: 12 november 2021

Gewijzigde Corona beperkingen, wat betekent dat voor de VSSM?

Beste leden, bezoekers en belangstellenden

De VSSM volgt de regelgeving van de overheid m.b.t. evenementen. Verder spelen uiteraard de mogelijkheden van de uitbaters en van onze vrijwilligers mee in de beslissing om open te gaan.

Op dit moment betekent het dat wij, in overleg met de eigenaren van de accommodaties, hebben moeten besluiten dat de groepen momenteel niet kunnen draaien.

Per groep kan dat de komende tijd gaan verschillen. Het is ons nu al door een enkele eigenaar duidelijk gemaakt dat wanneer de overheid een keuze laat tussen de zgn. 2G of 3G optie, deze eigenaar voor de 2G optie zal kiezen. Dat betekent alleen toegang voor mensen met een QR-code, verkregen door vaccinatie of door genezing.van Covid-19. Testen voor toegang is in dat geval niet mogelijk. Bij de 3G optie is dat wel het geval. Bij de 3G optie is spel, onder de huidige regels, nagenoeg niet mogelijk.

Hoe dit zich verder ontwikkelt is niet te zeggen dus houd de website goed in de gaten als je een van de groepen zou willen bezoeken.

vssm logo

SOA poli online:

Consensual Deviance

Stringzz | de nieuwe BDSM-app voor Android

Advertenties

De VSSM heeft geen inhoudelijke verantwoordelijkheid voor de advertenties en de VSSM aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de producten