50 jaar VSSM

voor verbinding en acceptatie

Van het Bestuur

Corona Update - 26 november 2021

Van het Bestuur

Huidige Corona informatie en de VSSM
Geschreven: 26 november 2021

Beste leden van en geïnteresseerden in de VSSM,
 

Helaas geeft de pandemie, zoals tijdens de persconferentie van 26 november werd aangegeven,  weer veel onzekerheden.  De spelregels die nu gelden bepalen dat alle horeca en zalenverhuur om 17.00 uur moeten sluiten. Verder moet de 1.5meter gehandhaafd worden en is een mondkapje verplicht als men loopt. Bij alle horeca en evenementen is ook een vaste zitplaats verplicht. Voor ons als VSSM betekent dit in praktijk dat wij onze activiteiten weer moeten opschorten.

Zoals eerder gesteld volgen wij het overheidsbeleid.   Op 14 december of misschien eerder vindt er weer een persconferentie plaats. Hopelijk geeft dat ruimte om wat te gaan doen maar wij hebben rekening te houden met diverse factoren.

Zo hebben wij ook rekening te houden met het beleid van de eigenaren / beheerders van de accommodaties die wij huren. Er hebben ons al signalen bereikt dat er eigenaren zijn die misschien, als ze weer open kunnen gaan, voor hun eigen veiligheid en dat van het personeel kiezen voor de zgn. 2G maatregel, dus gevaccineerd of genezen.  Elke eigenaar/uitbater is binnen de overheidsregels vrij om een eigen, strenger beleid te hanteren. Hier hebben wij uiteraard respect voor.

Het gevoel van veiligheid van onze vrijwilligers is ook een belangrijk punt dat wij meenemen. Onze vrijwilligers zijn ook mensen van wie de gezondheid kwetsbaar kan zijn, of die van een naaste.  Als er, wanneer de maatregelen verruimd zouden worden, vrijwilligers zijn die vanwege persoonlijke overwegingen besluiten hun taak nog even niet op te pakken, respecteren wij dat. Wij zullen dan proberen vervanging in te zetten, maar deze mogelijkheden hiervoor zijn zeer beperkt. Kortom, wanneer welke groep draait is nu niet te zeggen. 

Dit betekent dat het belangrijk is dat je de VSSM website www.vssm.nl en Fetlife in de gaten houdt, want daar vind je de meest actuele informatie. Bij twijfel kun je ook altijd een e-mailtje sturen naar het secretariaat Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.  Het is jammer dat het al zo lang zo gaat, maar gezondheid is een groot goed. Als vereniging hebben wij niet te maken met gevoelens van wel of niet waar, maar met de spelregels die de overheid op enig moment hanteert.

Wij hopen dat wij weer snel van start kunnen gaan maar…………….. onzekerheid in de politiek en in het beleid zijn zaken waarin wij geen eigen koers kunnen kiezen. Zo liggen de feiten. Wij hopen dat iedereen daarvoor begrip kan opbrengen maar gaan daar wel van uit.

Ondanks alles wensen wij iedereen straks een goede decembermaand.

Hou de mensen om je heen vast, dat is meer nodig dan de afgelopen jaren het geval was.

Namens het bestuur,

Ruud

voorzitter

vssm logo

SOA poli online:

Consensual Deviance

Stringzz | de nieuwe BDSM-app voor Android

Advertenties

De VSSM heeft geen inhoudelijke verantwoordelijkheid voor de advertenties en de VSSM aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de producten