50 jaar VSSM

voor verbinding en acceptatie

Kinky Warehouse Sale 2018

KWS Beursstand 2018

De VSSM staat sinds 2016 weer actiever op een aantal specifieke beurzen om ons als vereniging te laten zien en uiteraard vertellen we wat we doen. Naast informatie over onze vereniging zijn we er ook om informatie te geven over BDSM of gewoon voor een gezellig praatje.

In 2018 hebben we op de eerste Kinky Warehouse Sale (KWS) onze nieuwe stand gepresenteerd. Deze geeft een meer professionele uitstraling waar we erg blij mee zijn. Daarnaast is de stand ook zo gemaakt dat hij snel, simpel en vrijwel overal van klein tot groot opgebouwd kan worden. Hierdoor kunnen we de beursstand ook gebruiken als kleine informatiestand op andere locaties zoals bijvoorbeeld in clubs. Wilt u ons uitnodigen op uw feestje of bijeenkomst? Stuur dan een mailtje naar beurzen@vssm.nl.

 

Voor onze leden

Wij zoeken nog  enthousiaste mensen welke de vereniging goed kennen en vooral ook communicatief en representatief zijn en de vereniging op beurzen en andere locaties willen promoten.
Voor meer informatie kun je mailen met beurzen@vssm.nl.

vssm logo

SOA poli online:

Consensual Deviance

Stringzz | de nieuwe BDSM-app voor Android

Advertenties

De VSSM heeft geen inhoudelijke verantwoordelijkheid voor de advertenties en de VSSM aanvaardt geen aansprakelijkheid voor de producten